Masz pytanie?

AGMAR

Drzwi wewnętrzne » AGMAR

Drzwi wewnątrz naszego domu muszą spełniać wiele wymogów, dlatego tak istotny jest ich odpowiedni dobór. Obecnie, drzwi są „wizytówką” każdego pomieszczenia i świadczą o charakterze pokoju, zanim jeszcze zaprosimy do niego naszych gości. Właściwie dobrane drzwi powinny być funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, ale również stylowe, a nawet intrygujące w swym kształcie.

Drzwi wewnętrzne chronią naszą prywatność, a także pomagają stworzyć włąsny kąt dla każdego z domowników. Wyczaruj zupełnie nowy styl dla swojego domu!

Sosnowe bądź dębowe drzwi o grubości 40 mm to świetny sposób na idealne dopłenienie każdego wnętrza.

Drzwi wewnętrzne pokazane na zdjęciach występują jako sosnowe: przylgowe, przylgowe w okleinie dębowej, bezprzylgowe w okleinie sosnowej i dębowej.

Oferowane przez nas wewnętrzne drzwi wyposażone są standardowo w zawiasy ustawne w trzech płaszczyznach oraz uszczelkę w obwodzie ościeżnicy. Na życzenie Klienta wykonywane są wszelkiego rodzaju naświetla górne i naświetla boczne nadstawki z wypełnieniem. Projektujemy również drzwi na zamówienie, na podstawie dostarczonych zdjęć bądź szkiców.

Drzwi wewnętrzne Agmar dostępne są w wymiarach niestandardowych bez dopłaty za nietypowy wymiar. Dopłata obejmuje wyłącznie drzwi: wyższe niż 210 cm i szersze niż 92 cm.

Do drzwi wewnętrznych z wykończeniem prostym zastosowana może być tylko szyba bezpieczna.

ZOBACZ PRODUKTY

   
         
   
         
   
         
   
         
   
         
   

  PRZEMYŚL
ul. Węgierska 22
ul. Jasińskiego 56
tel/fax. +48 16 676 80 51
  USTRZYKI DOLNE
ul. 29-Listopada 5
tel/fax +48 13 461 13 10
email: oknotrend@interia.pl