Masz pytanie?

KASKADA

Orynnowanie » KASKADA

Stalowy system rynnowy Kaskada to rozwiązanie, które możemy Państwu polecić z czystym sumieniem, gwarantują jego 100-procentową niezawodność. Kaskada to innowacyjne rozwiązania technologiczne, wysoka jakość surowców i nowoczesny park maszynowy. Wszystko to, składa się na system, który na polskim rynku wyróżnia się jakością, solidnością i kunsztem formy.

 

Charakterystyka systemu:
Stalowy system rynnowy Kaskada powstał z myślą o komforcie użytkowania domu. Najwyższa jakość użytych surowców, zautomatyzowany park maszynowy, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne poszczególnych elementów orynnowania sprawiły, że stworzyliśmy dla Państwa jeden z najbardziej funkcjonalnych na rynku systemów rynnowych o nazwie Kaskada. Specjalnie opracowane i wykonane elementy tworzą spójną całość i pozwalają na uniwersalność zastosowań. System wyróżnia się trwałością, łatwością montażu i estetyką wykonania. Jest spójny kolorystycznie i spełnia doskonale swój główny cel - idealnie odprowadza wodę z połaci dachowej.

 

Co wyróżnia system Kaskada ?
- łatwość montarzu, dzięki uniwersalnym wzajemnie uzupełniającym się elementom,
- najwyższa jakość wykonania bazująca na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych,
- wykorzystanie innowacji, w postaci specjalnie zaprojektowanych rozwiazań konstrukcyjnych,
- specjalnie opracowane rozwiazania pakowania elementów systemu,
- kompleksowość wynikająca z możliwości dopasowania całego orynnowania Kaskada do oferowanych na rynku stalowych i ceramicznych pokryć dachowych.

 

Doskonała harmonia z naturą
Cechy, które wyróżniają Kaskadę to harmonia i multifunkcjonalność. System rynnowy Kaskada to jednolita całość złożona z integralnych elementów. Łatwość montażu systemu przekłada się na wygodę użytkowania. Stworzyliśmy i zaprojektowaliśmy rozwiązanie idealne dopasowane do Państwa potrzeb. Komfort i bezpieczeństwo naszych klientów przyświecały nam przy tworzeniu systemu Kaskada. Prowadziliśmy wnikliwe analizy, obserwacje, a także konsultacje ze specjalistami z jednostek badawczych w celu stworzenia systemu perfekcyjnego pod każdym względem. Nasza kilkuletnia praca przełożyła się na wprowadzenie na rynek jednego z najnowocześniejszych obecnie systemów rynnowych.

 

Kaskada - barwy Twojej natury
W naszej stałej ofercie system rynnowy Kaskada wykonujemy w podstawowych kolorach palety RAL. Wszystkie dostępne odcienie są zbliżone do kolorystyki oferowanych przez producentów pokryć dachowych. W ten sposób nasza oferta jest szeroka i korzystna dla naszych klientów. Możemy Państwu zaproponować kompletny system rynnowy, który idealnie będzie pasował do Waszego pokrycia dachowego.

 

ELEMENTY SYSTEMU:

 • KASKADA
  KASKADA
 • KASKADA
  KASKADA
 • KASKADA
  KASKADA
 • KASKADA
  KASKADA
 • KASKADA
  KASKADA
 • KASKADA
  KASKADA
 • KASKADA
  KASKADA
 • KASKADA
  KASKADA
 • KASKADA
  KASKADA
 • KASKADA
  KASKADA
   
         
   
         
   
         
   
         
   
         
   

  PRZEMYŚL
ul. Węgierska 22
ul. Jasińskiego 56
tel/fax. +48 16 676 80 51
  USTRZYKI DOLNE
ul. 29-Listopada 5
tel/fax +48 13 461 13 10
email: oknotrend@interia.pl