Masz pytanie?

Rolety zewnętrzne

Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom, rolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi replica handbags gośćmi. Ponadto stanowią doskonałą izolację termiczną. Pozwalają obniżyć znacznie koszty ogrzewania zimą, latem natomiast zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok.
 
Rolety systemu Aluprof dzięki swemu estetycznemu wyglądowi są dobrym rozwiązaniem zarówno w domu, Replica Louis Vuitton Handbags biurowcu jak i w obiekcie zabytkowym.

 

system nadprożowy skn

System nadprożowy SKN podobnie jak INTEGRO stosowany jest w nowo wznoszonych budynkach. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są nowoczesnymi elementami budowlanymi, gotowymi do zastosowania przez przedsiębiorstwa budowlane. 
W dzisiejszych czasach skrzynka SKN jest gotowym rozwiązaniem i należy do normalnego obrazu budowy. Dzięki specjalnej technologii, zastosowaniu "twardego styropianu" oraz odpowiednio dobranego nośnika tynku gwarantowana jest odporność na starzenie. Równocześnie system ten Replica Watches For Sale charakteryzuje się dobrą izolacyjnością akustyczną i termiczną. W opisanym systemie istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji prawoskrętnej.


system adaptacyjny sk

Budowa rolety w systemie adaptacyjnym (SK) opiera się na rozwiązaniach prostych i niezawodnych a system przeznaczony jest do stosowania w istniejących budynkach. Pancerz złożony z profili połączonych przegubowo nawija się do skrzynki swiss replica watches aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i dopasowana jest do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek: standardowe i okrągłe "System Owal".
 
System Owal łączy sprawdzoną i niezawodną technikę rolet z elegancką i nowoczesną skrzynką, a także prowadnicą o zaokrąglonym kształcie. Dzięki replica watches tej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru.


system podtynkowy integro

Mając na uwadze klientów, którzy planują budowę nowoczesnego i energooszczędnego domu firma ALUPROF wprowadziła na rynek system INTEGRO.
 
INTEGRO jest systemem podtynkowym, mocowanym we wnęce muru nad otworem okiennym. Płyta z wełny drzewnej zamocowana jest od czoła Replica Watches Online aluminiowej skrzynki i stanowi podkład pod tynk zewnętrzny. W ten sposób skrzynka rolety staje się niewidoczna z zewnątrz i wewnątrz.
 
Zalety systemu INTEGRO:
 
- zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną (ma przewagę nad systemami nadprożowymi, ponieważ nie ingeruje w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, a więc nie narusza ich właściwości izolacyjnych i akustycznych)
- zapewnia dyskretne wkomponowanie skrzynki rolety w fasadę budynku, natomiast pozostałym elementom umożliwia dopasowanie kolorystyczne do barwy okien
- pokrywa rewizyjna umieszczona w Luxury Replica Watches skrzynce pozwala na wykonanie konserwacji elementów mechanicznych rolety z zewnątrz budynku
- INTEGRO jest systemem rolet możliwym do zastosowania również w istniejących obiektach, w trakcie modernizacji budynku lub przy wymianie okien

   
         
   
         
   
         
   
         
   
         
   

  PRZEMYŚL
ul. Węgierska 22
ul. Jasińskiego 56
tel/fax. +48 16 676 80 51
  USTRZYKI DOLNE
ul. 29-Listopada 5
tel/fax +48 13 461 13 10
email: oknotrend@interia.pl