Masz pytanie?

WIJO

Orynnowanie » WIJO

Wijo jest trwałym i łatwym w montażu systemem odprowadzania wód opadowych. Można go stosować do wszystkich rodzajów pokryć dachowych i elewacyjnych. Bardzo dokładne wykonanie elementów i zastosowanie wysokiej jakości powłok gwarantuje niezawodne użytkowanie i wysoką estetykę przez wiele lat.

ŁATWY MONTAŻ
Zaletą systemu orynnowania Wijo są idealnie dopasowane do siebie elementy, co powoduje, że ich montaż jest szybki i łatwy, a cały system szczelny. Montażu można dokonać przy pomocy prostych narzędzi.


WYSOKA TRWAŁOŚĆ
System Balex Wijo jest produkowany w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie zgodnie z europejskimi normami. Oznacza to gwarancję trwałości i jakości produktów. Dzięki stali użytej do produkcji rdzenia rynien, Wijo to system o długiej żywotności zachowujący swój wygląd przez lata. Orynnowanie Wijo łączy zalety powłok poliestrowych - odporność na korozję (grubość powłoki 35 µm) i metalu - wytrzymałość stali.


ELEGANCKI WYGLĄDODPORNY NA WARUNKI POGODOWE
System rynnowy Wijo jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Wytrzymuje duże obciążenie śniegiem i lodem. Powłoka rynny chroni ją dodatkowo przed rdzą, dzięki czemu orynnowanie Wijo świetnie sprawdza się w zmiennym, niesprzyjającym klimacie.

System orynnowania pełni nie tylko praktyczne funkcje. To także widoczna część fasady, która nadaje charakter budynkowi. Dlatego też standard wykończenia wszystkich elementów orynnowania Wijo jest bardzo wysoki, łączący tradycję z najnowszymi zdobyczami techniki. Rynny i rury spustowe Wijo to trwała i sprawna instalacja doskonale
wpisująca się w estetykę domu.


WYBÓR KOLORÓW
Wszystkie elementy orynnowania Wijo zrobione są z tego samego materiału. Sześć trwałych kolorów: biały, czerwony, brązowy, srebrny, szary i czarny stwarza możliwość dopasowania systemu do aktualnej lub planowanej elewacji domu.

 

Parametry techniczne:
 • gatunek stali: S280GD + Z275 produkowany przez Wijo (Szwecja)
 • grubość blachy: 0,60 mm
 • powłoki: Prelaq Nova 35 µm
 • średnice rynien/rur: 100/75 mm, 125/90 mm, 150/100 mm
 • bardzo szeroka gama haków i akcesoriów ułatwiająca montaż na każdym dachu
 • ELEMENTY SYSTEMU
  ELEMENTY SYSTEMU
 • KOLORYSTYKA
  KOLORYSTYKA
   
         
   
         
   
         
   
         
   
         
   

  PRZEMYŚL
ul. Węgierska 22
ul. Jasińskiego 56
tel/fax. +48 16 676 80 51
  USTRZYKI DOLNE
ul. 29-Listopada 5
tel/fax +48 13 461 13 10
email: oknotrend@interia.pl