×
OKNOTREND

ROLETKI MATERIAŁOWE

ROLETY WEWNĘTRZNE TKANINOWE

Rolety tkaninowe są najbardziej uniwersalnym sposobem na ochronę pomieszczeń przed słońcem.
Nadają się do każdego typu pomieszczenia.
Ograniczają nasłonecznienie do minimum.
Są również idealnym rozwiązaniem dla ochrony monitorów przed refleksami słonecznymi.

 

Roleta Plus i Mini (wolnowiszące)

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną. Rolety wolnowiszące mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej.

Rolety w zabudowie Besta, Anwis(fantazja), Hosten(Vegas)

Nowoczesny i elegancki system rolet kasetowych, który swoją różnorodnością rozwiązań pozwala na praktyczne zastosowanie na prawie każdym oknie. System występuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami, jak również dostępny jest w formie przyklejanej kasety z przestrzennymi prowadnicami . Stylistyka to nowoczesne wzornictwo, w szczególności kolorystyka drewnopodobna, która jest zbliżona do oklein stosowanych w oknach.

Luisa

Praktyczne rozwiązanie w przypadkach kiedy konieczne jest zasłonięcie dużych powierzchni.
W ofercie dostępne są również rolety wolnowiszące zaopatrzone w kasetę systemu Luiza. System ten może być sterowany ręcznie jak i elektrycznie. Szeroka oferta rolet wolnowiszących pozwala na ekonomiczną i skuteczną ochronę przed nasłonecznieniem pomieszczeń, które nie wymagają wyszukanych i ozdobnych przesłon.

logo Script logo